Mes galime jums padėti:
Krokuvos g. 13, Vilnius, Lietuva
Tel: +370 640 29498
TEXT NOT SET
TEXT NOT SET
El.p.: info@kineziterapija.org
Kokios papildomos paslaugos Jus domintų Kineziterapijos centre?
Balsuoti

Aktualu

Skausmas

Kaklo, rankos ir nugaros skausmai yra tokie dažni, kad pagrįstai gali būti vadinami normalaus suaugusio žmogaus gyvenimo dalimi. Apytikris paplitimas suaugusių žmonių populiacijoje yra: kaklo skausmas 10 proc., nugaros skausmas iki 20 proc., o rankos skausmas 5-10 proc. Daugelis suaugusių žmonių bent vieną kartą per gyvenimą patiria nugaros skausmą, kuris 48 valandas ir ilgiau riboja aktyvų gyvenimą. Neurologams dažniau tenka matyti žmones, varginamus neurologinio skausmo, kuris yra susijęs su neurologiniais požymiais, tokiais kaip sensorinis ir motorinis deficitai. Nors tai sudaro labai mažą dalį visų skausmų (galbūt 5proc. ar mažiau), vis dėlto tai yra didelis skaičius.

Dažniausios skausmo atsiradimo priežastys būna didelis fizinis krūvis darbo metu, arba priešingai – statiškas sėdėjimas be pertraukų, o ypač jei sėdima susikūprinus. Abiem atvejais stuburas patiria neigiamą poveikį, skausmas linkęs kartotis ir dažnėti vs sunkesnėmis formomis. Vėliau pacientą pasiekia tokios diagnozės, kaip osteochondrozė, spondilozė, spondilolistezė, stuburo diskų išvaržos.

Daugiau straipsnių apie skausmą, skausmo atsiradimo priežastis, gydymą bei profilaktiką skaitykite skiltyje Publikacijos.

 


Turite klausimų? Jeigu norite gauti mūsų naujienas bei specialius pasiūlymus, įveskite savo el. paštą žemiau esančiame laukelyje.

Siųsti