Mes galime jums padėti:
Krokuvos g. 13, Vilnius, Lietuva
Tel: +370 640 29498
TEXT NOT SET
TEXT NOT SET
El.p.: info@kineziterapija.org
Kokios papildomos paslaugos Jus domintų Kineziterapijos centre?
Balsuoti

Aktualu

Mamoms

Nuo pat pastojimo momento nėščios moters organizme ir gyvenime vyksta dideli pokyčiai. Net ir neturint papildomo antsvorio, neretai būsimas mamas aplanko skausmai, iš kurių dažniausi - juosmens skausmai. Taip nutinka nes papildomi kilogramai (ypač pilvo srityje) priverčia mamas labiau saugoti save, keisti judėjimo ypatumus, jau nekalbant apie nepatogumus judant dėl svorio įtakos. Kitaip sakant, keičiasi mamos kūno svorio centras, dėl to gali atsirasti skausmai.
Niūri statistika byloja, jog apatinės nugaros dalies skausmas dažnai atsiranda nėštumo metu, o dar dažniau - po nėštuminiu laikotarpiu. Taigi, laukiantis vaikelio labai svarbu mamos kūną paruošti ne tik gimdymui, bet ir pogimdyviniam laikotarpiui. Šiuo atveju itin gelbsti konsultacija su kineziterapeutu, kuris ne tik duos naudingus pratimus bendram fiziniam aktyvumui gerinti, bet ir patars kaip gulėti, kokią pagalvę pasirinkti, kaip kelti vaikelį ir pan. Svarbu nepamiršti savęs ir vaikeliui gimus. Nors dažniausiai visas dėmesys tenka naujagimiui, mama turėtų stiprinti kūną specialiaisiais judesiais praėjus bent mėnesiui po gimdymo.


Turite klausimų? Jeigu norite gauti mūsų naujienas bei specialius pasiūlymus, įveskite savo el. paštą žemiau esančiame laukelyje.

Siųsti