Mes galime jums padėti:
Krokuvos g. 13, Vilnius, Lietuva
Tel: +370 640 29498
TEXT NOT SET
TEXT NOT SET
El.p.: info@kineziterapija.org
Kokios papildomos paslaugos Jus domintų Kineziterapijos centre?
Balsuoti

Naujienos

Čia galite sužinoti kineziterapijos centro naujienas

Dirbsime ir šeštadieniais

Gerb., pacientai. Atsižvelgdami į Jūsų pastebėjimus bei pageidavimus, informuojame, jog nuo š.m. rugpjūčio 1 d. dirbsime ir šeštadieniais!

Maloniai lauksime registruojantis konsultacijoms bei kineziterapijos procedūroms Jums patogiausiu laiku!

 

Skaityti toliau...

Jau bendradarbiaujame su Gjensidige!

Nuo š. m. balandžio 2 d. pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su Gjensidige sveikatos draudimu, todėl pacientai, kreipęsi į Kineziterapijos centrą, atsiskaityti gali draudimo lėšomis iš paslaugoms numatyto limito. Daugiau informacijos apie paslaugų teikimą bei kompensavimą, galite sužinoti atvykę į Kineziterapijos centrą.

Skaityti toliau...

Kviečiame į partnerių organizuojamą renginį

Kineziterapijos centras džiaugiasi turėdamas draugų ir pacientų bėgimo bei dviračių sporte! Kadangi esame už aktyvų laisvalaikį, įdomias pramogas ir nevaržomą judėjimą be skausmo, kviečiame jungtis kartu prie pačio energingiausio šio pavasario renginio – Būdakalnis ROGAINING 2012, kuris vyks š.m. balandžio 21-22 d.d. Ignalinos rajone.

 

 

Skaityti toliau...

Dovanų čekiai Jūsų brangiems žmonėms

Įvairių švenčių proga siūlome pasirūpinti savo artimaisiais ir pasiūlyti praktišką bei naudingą dovaną - Kineziterapijos centro dovanų kuponą, kad Jums brangus žmogus galėtų apsilankyti Kineziterapijos centre ir pamiršti varginančius skausmus.

Skaityti toliau...

Informuojame apie nuolaidų tvarką

Informuojame, kad nuo 2012 m. sausio 1 d. keičiasi Kineziterapijos centro nuolaidų suteikimo tvarka. Mokant pavedimu arba grynais iš anksto už 5 procedūras, taikome 5% nuolaidą, už 10 procedūrų taikome 10% nuolaidą. Keičiama ir partnerių nuolaidų tvarka.

Skaityti toliau...

Turite klausimų? Norite gauti Kineziterapijos centro naujienas, specialius pasiūlymus, patarimus el. paštu?

Siųsti