Mes galime jums padėti:
Krokuvos g. 13, Vilnius, Lietuva
Tel: +370 640 29498
TEXT NOT SET
TEXT NOT SET
El.p.: info@kineziterapija.org
Kokios papildomos paslaugos Jus domintų Kineziterapijos centre?
Balsuoti

Publikacijos

Skaitykite Jums aktualiausia tema

PATARIMAI

Kineziterapijos centro specialistai dalinasi patarimais apie skausmo prevenciją kasdienėje veikloje, mat statistika teigia, kad net 90 proc. planetos gyventojų yra patyrę nugaros, juosmens, kaklo skausmus, iš jų daugiau nei 60 proc. skundžiasi pasikartojančiais nugaros skausmais. Dėl didelio fizinio krūvio bei dažno statiško sėdėjimo, nugaros skausmas yra įvardijamas, kaip XXI a. epidemija.

Skaityti toliau...

GYDYMAS

Vis dažniau kiekvienas žmogus susiduria su įvairių sričių skausmais. Skausmą gali sukelti begalė priežasčių - pradedant traumomis, baigiant ligomis. Šiame skyrelyje galite paskaityti straipsnių apie dažniausiai pasitaikančius judamojo aparato sutrikimus bei jų gydymą. Didžiausias dėmesys teikiamas kineziterapijai, kurios metodai yra alternatyva medikamentiniam bei chirurginiam gydymui.

Skaityti toliau...

JUDAMOJO APARATO LIGOS

Judamasis aparatas – tai judėti padedačių dalių visuma, kurią sudaro kaulai, raumenys, sąnariai, raiščiai, sausgyslės. Kaulai tarpusavyje susijungia sąnariais, raiščiais ir sudaro griaučius. Žmogaus kūnas veikia, kaip sudėtingas mechanizmas, todėl nenuostabu, kad judamojo aparato sutrikimai yra antri pagal dažnumą po infekcinių ligų. Šioje skiltyje kviečiame pasiskaityti apie visus su judėjimu susijusius susirgimus.

Skaityti toliau...

SKAUSMAS

Statistika teigia, kad net 90 proc. planetos gyventojų yra patyrę nugaros, juosmens, kaklo skausmus, iš jų daugiau nei 60 proc. skundžiasi pasikartojančiais nugaros skausmais. Dėl didelio fizinio krūvio bei dažno statiško sėdėjimo, nugaros skausmas yra įvardijamas, kaip XXI a. epidemija. Šioje skiltyje galite pasiskaityti patikimą informaciją apie nugaros, kaklo, juosmens skausmus bei jų atsiradimų priežastis.

Skaityti toliau...

Turite klausimų? Norite gauti Kineziterapijos centro naujienas, specialius pasiūlymus, patarimus el. paštu?

Siųsti