Mes galime jums padėti:
Krokuvos g. 13, Vilnius, Lietuva
Tel: +370 640 29498
TEXT NOT SET
TEXT NOT SET
El.p.: info@kineziterapija.org
Kokios papildomos paslaugos Jus domintų Kineziterapijos centre?
Balsuoti

Publikacijos

JUDAMOJO APARATO LIGOS

Publikacijos apie judamojo aparato sutrikimus

Tarpslankstelinio disko išvarža

Taisyklingas tarpslankstelinio disko išsiveržimo ar plyšimo pavadinimas yra - disko minkštiminio branduolio išvarža. Disko išvaržos atsiradimo priežasčių yra daug, bet konkrečios dar iki šiolei nėra išaiškintos.

Skaityti toliau...

Radikulitas

Radikulitu vadinamas mechaninis uždegimas, kylantis, kai sudirginamos nervinės šaknelės. Jas gali žaloti deformavęsi diskai arba kaulinės išaugos (ataugos). Skausmas gali sustiprėti dėl įtemptų raumenų. Tikrą radikulitinį skausmą sukelia stuburo smegenų dangalų ir nervinių šaknelių dirginimas bei prispaudimas.

Skaityti toliau...

Apie skoliozę

Skoliozė yra stuburo iškrypimas į šoną. Ji dažniausiai pasireiškia krūtininėje, juosmeninėje, arba krūtininėje-juosmeninėje stuburo dalyse. Keturis iš penkių atvejų skoliozė yra idiopatinė, o tai reiškia, kad priežastis nežinoma. Esant tipinei skoliozei, žmogaus stuburas būna „S" arba „C" formos.

Skaityti toliau...

Osteochondrozė

Osteochondrozė - liga, kuri pažeidžia tarpslankstelinius diskus, taip pat slankstelius, stuburo raiščius. Patologiniai procesai iš pradžių veikia kaulus ir raiščius, bet apie ligą mes sužinome tik tuomet, kai atsiranda komplikacijų - prasideda skausmai, raumenų atrofija, vidaus organų veiklos sutrikimai.

Skaityti toliau...

Apie insultą

Insultas yra trečia pagal dažnį mirties priežastis pasaulyje (po koronarinės širdies ligos ir visų vėžinių ligų) bei pagrindinė neįgalumo priežastis. Daugelyje vakarų šalių insulto dažnis ir mirštamumas nuo jo mažėja, o Rytų Europoje ir Azijoje šie parametrai gali didėti.

Skaityti toliau...

Tortikolis (kreivakaklystė)

Tortikolis, arba kreivakaklystė, apibūdinamas kaip kaklo raumens, dažniausiai - sukamojo galvos, lėtinis sutrumpėjimas. Sukamasis galvos raumuo prasideda dviem galvomis nuo krūtinkaulio ir raktikaulio, pereina  įstrižai per kaklo sritį ir prisitvirtina prie smilkinkaulio speninės ataugo.

Skaityti toliau...

Ilgųjų galvos ir kaklo raumenų pažeidimai

Tai vienas dažniausių pažeidimų avarijos metu. Pažeidimas iš dalies įvyksta dėl galingo inercijos momento, reliatyviai pasunkėjus galvai. Smūgis, kuris iššaukia didelį galvos kampinį nekontroliuojamą judesį, sukelia proporcingai didelį kampinį smūginį momentą per visas galvos - kaklo struktūras.

Skaityti toliau...

Atgal