Mes galime jums padėti:
Krokuvos g. 13, Vilnius, Lietuva
Tel: +370 640 29498
TEXT NOT SET
TEXT NOT SET
El.p.: info@kineziterapija.org
Kokios papildomos paslaugos Jus domintų Kineziterapijos centre?
Balsuoti

Publikacijos

PATARIMAI

Patarimai bei naudinga informacija

Dviračio nauda žmogui

Dviratis - viena geriausių priemonių puikiai žmogaus savijautai užtikrinti, nes dviračiu važiuoti yra ne tik smagu, bet ir naudinga. Važiuojant dviračiu didėja ištvermė, gerėja širdies ir plaučių kraujotaka, stiprėja kojų ir sėdmenų raumenys, didėja kojų sanarių lankstumas.

 

Skaityti toliau...

Patarimai dirbantiems sėdimą darbą

Dauguma žmonių didžiąją dalį savo laiko praleidžia sėdėdami - darbe, mokykloje, namie, automobilyje. Stuburo laikysena sėdint daro labai didelę įtaką stuburo tiesumui. Tema apie taisyklingą sėdėjimą yra labai svarbi norint apsaugoti ir išgydyti ašinį žmogaus skeletą.

Skaityti toliau...

Mokyklinės kuprinės įtaka vaiko stuburui

Taisyklinga laikysena - tai raumenų ir griaučių pusiausvyra, ji apsaugo kūną ir sąnarius nuo perkrovos, traumų, užtikrina optimalią raumenų veiklą ir maksimalų komfortą krūtinės ląstos ir pilvo ertmės organams. Dėl to labai svarbu išlaikyti taisyklingą stuburo padėtį.

Skaityti toliau...

Kaip išvengti nugaros skausmo?

Nuo stuburo skausmų žmonės kentėjo visais laikais. Tai rodo rankraščiai, piešiniai, senieji laidojimai. Šiame amžiuje stuburo skausmų nesumažėjo, o dėl civilizacijos bei nejudraus gyvenimo būdo plitimo, - ir padaugėjo.

Skaityti toliau...

Kuo naudingas plaukimas?

Vandens aplinka specifiškai veikia žmogaus organizmą. Kitaip negu judėdamas sausumoje, plaukikas vandenyje visada plaukia horizontalioje padėtyje. Tokioje padėtyje kraujas lengviau teka kraujagyslėmis, pagerėja širdies darbas, kraujo apytaka rankų ir kojų raumenyse. Yra ir daugiau plaukimo pliusų.

Skaityti toliau...

Patarimai mamoms

Kątik vaikelio susilaukusi moteris dėl daugelio priežasčių gali patirti tiek emocinių, tiek fizinių sutrikimų. Nėštumo metu priaugama ne tik papildomų kilogramų, bet taip pat susilpnėja ir raumenys, neretai vis dažniau jaučiamas nugaros skausmas.

Skaityti toliau...

Mankšta su kamuoliu

Mankšta su kamuoliu - viena iš kineziterapijos rūšių, skirta skausmams mažinti, raumenims stiprinti, fiziniam aktyvumui didinti. Tai nesudėtingas būdas sportuoti, juolab kad jam nereikalingas brangus inventorius, viso labo - tik kamuolys.

Skaityti toliau...

Atgal